Fotograf Jan Sokol - služby

Nabídka fotografických služeb je velice rozsáhlá. Rád pro Vás pořídím fotografickou dokumentaci různých společenských akcí (přehlídky, svatby, sportovní či rodinné události), pro modelky vytvořím jejich prezentační katalogy (book). Samozřejmostí jsou také fotografie architektury - interérů i exteriérů, dále výrobků pro reklamní účely (vytvoření katalogu či součásti internetové prezentace), propagační i reportážní fotografie.

Fotografické práce

Formáty fotografií

Zhotovené fotografie obdržíte dle domluvy v digitálním formátu na DVD, na klasickém fotopapíru, nebo tištěné v různých formátech.
Pro zhotovení zvětšenin není problém z fotografií vyrobit plakát, nebo rámovaný obraz bez omezení velikosti. Díky zázemí grafického studia a tiskárny získávají vaše fotografie záruku profesionálního zpracování.

Postprodukce a grafické práce

Pro firemní klientelu vytvářím ve spolupráci s grafickým studiem produktové katalogy, výroční zprávy a veškeré tištěné materiály pro podporu prodeje a služeb.

Ceník fotografických prací

Protože každá fotografie vyžaduje jiný přístup a jiné technické podmínky realizace, nelze stanovit jasný a přehledný ceník služeb. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a cenu stanovuji právě podle požadavků klienta. Díky tomuto přístupu jsou fotografické práce finančně dostupné pro každého. Pro kalkulaci fotografické zakázky mě prosím neváhejte kontaktovat.